.

- Firma Profili

.

BAŞÜNAL ALÜMİNYUM; Uzun yıllardır alüminyum aksesuarların üretim ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.


Kaliteli malzeme, seri üretim ve ekonomik fiyat avantajıyla üretim yapmaktayız. Ürünlerimizi toptan olarak ülkemizin her köşesine gönderiyoruz.


Ürünlerimizin İçinde;


19'luk alüminyum Vida Gizleme, 19'luk Plastik Vida Gizleme, 16'lık alüminyum Vida Gizleme, 16'lık Plastik Vida Gizleme ile alüminyum küpeşte aksesuarlar yer almaktadır.


Vida gizlemeler, Alüminyum korkulukların montajında kullanılan ürünlerdir. Vida gizlemeler alüminyum malzemeden, plastik malzemeden ve sarı malzemeden imal edilir.


Alüminyum aksesuarların çapları standarttır. 16'lık, 20'lik, 30'luk, 40'lık ve 50'lik gibi ölçüleri vardır. Ölçüler standart olsa da, ürün kaliteleri standart değildir. Ucuza aldığınızı düşündüğünüz ürünün kalitesinin düşük olabileceğini gözden kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.


alüminyum aksesuar, Alüminyum Korkuluk doğrama Aksesuarları, Alüminyum küpeşte, toptan alüminyum aksesuar, vida gizleme, plastik vida gizleme, alüminyum vida gizleme, Alüminyum küpeşte, alüminyum kare küpeşte, alüminyum bağlantı elemanları, Alüminyum Korkuluk Aksesuarları, küpeşte aksesuar imalatı, alüminyum doğrama aksesuarları vida gizleme, alüminyum Vida Gizleme, Plastik Vida Gizleme, vida gizleme imalatı, vida gizleme fiyatları