<<  Firma Profili  >>

Alüminyum sektöründe 20 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn ve imalatı hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

1960 yılından günümüze Konya sanayisinde çeşitli imalat dallarında çalışmalarını sürdürmüştür. 1995 yılından itibaren de alüminyum aksesuar ve ekipmanlarının imalatı alanında faaliyetine devam etmektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Değişen ve gelişen müşteri beklentilerine uygun olarak bizler de kendimizi geliştirdik. " Kaliteli ve ekonomik Ürün " sloganıyla, günümüz rekabet piyasasında ihtiyaç duyacağınız ürün ve ekipmanlarda İsmimizin aranılan anılan firma olması gayesiyle sektördeki faaliyetimize devam etmekteyiz.

Başünal Alüminyum Sistemleri   Tüm Hakları Saklıdır.
Adres: Meram Sanayi Demircan Sokak No: 34   Meram - KONYA
Tel : +90 0 332 320 52 37    Gsm : +90 0 537 939 13 67
E-mail : bilgi@basunal.com
Konya Insaat
Alüminyum küpeşte,alüminyum kare küpeşte,alüminyum bağlantı elemanları, Alüminyum küpeşte,alüminyum kare küpeşte,alüminyum bağlantı elemanları, Alüminyum Korkuluk,Aksesuarları küpeşte aksesuar imalatı firmaları, alüminyum doğrama aksesuarları fiyatları,alüminyum aksesuar firmaları alüminyum küpeşte boru fiyatları,alüminyum aksesuar imalatı, Küpeşte & Aksesuar Profilleri Küpeşte Profilleri, Kare Küpeşte,Küpeşte Dikmeler, Küpeşte Aksesuar Paslanmaz küpeşte aksesuarları küpeşte aksesuar imalatı firmaları alüminyum doğrama aksesuarları fiyatları,alüminyum aksesuar firmaları,kare küpeşte camlı kare küpeşte profilleri,Toptan Küpeşte Aksesuar,vida gizleme kapağı,vida tapası plastik dekoratif vida kapağı, Alüminyum küpeşte,alüminyum kare küpeşte,alüminyum bağlantı elemanları,